Skip Navigation LinksForsiden > Om klubben > Kontakt oss

Skarnes IL


Skarnes IL
Postboks 168
2101 Skarnes

Org nr: 974347229

Stiftet: 12. januar 1908

E-post : skarnesil@live.no


Hovedlaget

Leder: Ann Cecilie Sundby-Bredesen
Telefon: 992 59 235
E-post: a_cecilie_sundby@hotmail.com

Nestleder: Kari Gjelsnes
Telefon: 970 15 355
E-post: kgjelsnes@hotmail.com

Kasserer: Åshild Melsnes
Telefon: 482 79 191
E-post: ashildmelsnes@hotmail.no

Styremedlem: Ove Glomsaas
Telefon: 911 71 154
E-post: oveglomsaas100@gmail.com

Styremedlem: Tormod Aamodt
Telefon: 916 58 883
E-post: tormodaa@gmail.com

Sponsoransvarlig: Stine Lilleseth
Telefon: 909 49 253
E-post: stine@lilleseth.no

Sponsoransvarlig: Linda Carstens-Svärd
Telefon: 452 69 779
E-post: linda@gholth.no

Webansvarlig: Rune Strandseter
Telefon: 957 47 485
E-post: rune_strandseter@hotmail.com


Fotball

Leder: Ove Glomsaas
Telefon: 911 71 154
E-post: oveglomsaas100@gmail.com


Ski

Leder: Ole Thomas Gudmundsen
Telefon: 917 42 241
E-post: ole@veflen.no


Barneidrett

Leder: Heidi Hagaløkken
Telefon: 918 18 070
E-post: heidi.hagalokken@me.com


Vardelihytta

Kontaktperson: Wenche Engebråten
Telefon: 900 36 106
E-post: wengebraten@hotmail.com

Kontaktperson: Ståle Nordgaard
Telefon: 977 06 069
E-post: staan@online.no


Ros og ris

Send gjerne tilbakemelding på hva du synes er bra og hva du savner med Skarnes IL.

skarnesil@live.no